Z każdym oddechem || Nicolas Sparks


Tytuł: Z każdym oddechem
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 17/10/2018
Liczba stron: 367
Moja ocena: 8,5 /10


OPIS WYDAWNICZY:
Nicholas Sparks powraca z nową romantyczną opowieścią, w której miłość mieni się wszystkimi kolorami tęczy! Hope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano poważną chorobę. Hope postanawia więc odciąć się od wszystkiego, spędzić tydzień w wakacyjnym domku w Sunset Beach i zastanowić się nad swoją przyszłością. Tru, urodzony w Zimbabwe przewodnik safari, pojawia się w Sunset Beach, by poznać ojca i dowiedzieć się więcej o młodości matki. Gdy ścieżki dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się krzyżują, wybucha pomiędzy nimi żarliwe uczucie. Wkrótce oboje staną przed trudnym wyborem: oddać się miłości czy spełnić obowiązek wobec rodziny? Posłuchać głosu serca czy rozsądku?


Nie ma drugiego takiego autora, który tak pięknie pisałby o miłosnych historiach.
Dowodzi temu liczba czytelników na całym świecie, pierwsze miejsca na liście bestsellerów, tysiące zagorzałych fanów oraz piękne ekranizacje na podstawie jego powieści. Która z książek jest najpiękniejsza? Ta taka najlepsza? Bardzo trudne pytanie. 

To samo w przypadku filmu. Każdy ważny, każdy piękny. Pisze miłosne historie, które porywają i chwytają za serca milionów. Kolejna powieść – kolejny sukces? Jako czytelnik czujesz się tak, jakbyś przeżywał wraz z bohaterami wszystkie emocje. Co czują bohaterowie czujesz ty i właśnie to jest niezwykłe w książkach Sparksa. Jak w każdej prawdziwej historii miłosnej Z każdym oddechem jest pełne namiętności, romansu i niszczycielskiego zawodu. Lecz w tym przypadku życie i zobowiązania stają na przeszkodzie. Kartka po kartce, aż do ostatniej strony modlisz się, aby im się udało. To właśnie jest prawdziwy romans. Czy prawdziwa miłość zwycięży? Musicie przekonać się sami 😊😊 Ja w książkach Sparksa znajduje zawsze piękne historie, mądre słowa i inspirację do wielu rzeczy. Każdy znajdzie w tych historiach coś dla siebie. Ci, którzy lubią ponadczasową, klasyczną, romantyczną historię miłosną zakochają się w tej powieści  Naszło mnie też takie przemyślenie, że Z każdym oddechem kierowane jest do czytelnika w każdym wieku. 15,20,30,40, 60 - To nie ma znaczenia. Podejrzewam, że wielu osobom ta historia stanie przed oczami. Dwie osoby tak bardzo sobie różne, a jednak jest szansa na prawdziwe uczucie. Po raz kolejny Sparks pokazuje, że miłość rządzi się własnymi prawami! Książka dostępna w miękkiej oraz twardej oprawie 💓💓💓


Bez słowa wzięła go za rękę. Wstał z kanapy i poprowadziła go do sypialni. Tej nocy odkrywali siebie nawzajem, odnajdując w swoich ciałach dawną zażyłość i całkiem nową czułość. potem, leżąc obok Tru, hope patrzyła na niego z poczuciem spełnienia, które również odbijało się w jego oczach. Tego widoku brakowało jej całe życie.

Zapytałem go czy widział Jezusa albo Boga, gdy umarł. Wtedy on uśmiechnął się tak smutno, że prawie pękło mi serce i powiedział: "Nie, widziałem Hope".

Za egzemplarz recenzencki dziękuję @WydawnictwoAlbatros:

6 komentarzy:

 1. Czytałam tą książkę i z czystym sumieniem polecam ją każdemu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam za sobą dwie książki autora i bardzo mi się podobały. Tę również bardzo chciałabym przeczytać. Czuję, że mi się spodoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa najnowszej historii Sparksa, ale na razie robię sobie od niego przerwę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze będę myśleć dobrze o Nicholasie, bo kiedyś namiętnie czytałam jego książki i do tej pory lubię po nie sięgać, chociaż na ogół staram się omijać takie historie miłosne. Tego tytułu jeszcze nie czytałam, ale na pewno to zmienię, nie mogę tak tego zostawić :D

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie na recenzję książki "Zamiana",
  http://domireads.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fabuła jest ciekawa, książka warta przeczytania :)
  ~Pola
  www.czytamytu.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 BartoszCzyta , Blogger