WYSZCZEKANA MIŁOŚĆ || JENN MCKINLAY
Tytuł: Wyszczekana miłość
Autor: Jenn McKinlay
Wudawnictwo: Kobiece 
Cykl: Bluff Point TOM II 
Data wydania: 03/10/2018
Moja ocena: 6,5/10

OPIS WYDAWNICZY:
Carly wraca z podkulonym ogonem do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Nie jest jednak sama. Towarzyszą jej stary labrador oraz wyjątkowo wygadana papuga, którzy dołączyli do niej, zanim jej życie rozpadło się na kawałki. W lokalnym pubie spotyka seksownego fizjoterapeutę Jamesa. Mężczyzna stara się zdobyć jej serce, oferując pomoc w poszukiwaniach nowego domu zwierzakom Carly. Gdy wreszcie kobieta zgadza się na randkę, wydaje się jej, że mogłaby być w końcu szczęśliwa. Jednak James ma sekrety i jeśli nie otworzy się przed Carly, to ich uczucie nie przetrwa.


               

PIERWSZY TOM PRZEKOMBINOWAŁA, A DRUGI? 
Kikanaście dni temu na blogu była mowa o książce, której czegoś zabrakło, ale pomimo tego była  fajna. Długo czekać nie musiałem, bo niedawno skończyłem czytać drugi tom. Przed przystąpieniem do lektury stwierdziłem, że koniec z taryfą ulgową.  Nowi bohaterowie, wydaje się, że zupełnie inna historia. Czy tym razem Jenn McKinlay nie przesadziła z humorem?

Głowni bohaterowie, czyli Carly i James zostali wykreowani na swój ciekawy  sposób. Carly to wulkan energii. Gdy straciła pracę nie miała innego wyjścia jak wrócić do domu swoich rodziców.  Co ciekawe zabiera ze sobą psa i coś co urzekło mnie najbardziej - papugę, która jest dobrze wygadana. Natomiast jeżeli chodzi o Jamesa to autorka przedstawiła go jako wzór prawie ideału. Miły, przystojny i zabawy. Dziewczyna nie chce się angażować w związek, jednak James postanawia to zmienić. Z pierwszego tomu pozostał na pewno humor między bohaterami, jednak tym razem McKinlay nie przeholowała, bowiem okazuje się, że James skrywa wiele sekretów. Jednak co do samej Carly. Są momenty kiedy bardzo irytowała swoim zachowaniem.


Romans jak romans, ale gadający ptak skradł moje serce w tej książce. Jako, że jest to drugi tom nasunie się niektórym pytanie, czy trzeba czytać od pierwszego tomu? W zupełności nie potrzeba znać poprzedniego, bowiem jest to historia nowych bohaterów, Wracając do pytania, czy autorka nie przesadziła z humorem to powiem wam szczerze, że nie wiem jak to ocenić. Z jednej strony ten humor nadaje tej książce własnie fajnego klimatu, ale po raz drugi uważam, że ten zabieg zasłonił całkiem główny nurt jaki miał być w tej książce - ROMANS.  Tego romansu ciągle jest za mało bo skupiono się po raz kolejny na tym, aby bohaterowie wypadli zabawnie. Z jednej strony super, bo uśmiech nie schodził z twarzy, ale biorąc pod uwagę braku romansu w romansie, a raczej odsunięcie go na drugi plan... To trzeba po prostu ocenić samemu. To była naprawdę przyjemna lektura. Najbardziej polubiłem samych bohaterów. Carly nie bała się być tym kim jest i robić co chciała. Pomimo, że romansu w romansie było za mało to polecam bardzo serię Bluff Point. Są to naprawdę przyjemne książki z którymi spędzicie miłe wieczory.Za egzemplarz recenzencki dziękuję księgarni:

Wyszczekana miłość

https://www.taniaksiazka.pl/bestsellery

2 komentarze:

Copyright © 2014 BartoszCzyta , Blogger